Rozliczenie PIT z PITax.pl

Dzięki hojności DARCZYŃCÓW, oraz z potrzeby serca fundatorów FUNDACJI SENIOROM NIE JESTEŚ SAM , powstanie jedyne w Polsce CENTRUM SENIORA, które zapewni ubogim, samotnym Seniorom, całodobową , specjalistyczną i wszechstronną ,opiekę, rehabilitację i usprawnianie przez odpowiednio, z wielką starannością dobrany personel, oraz całodzienne wyżywienie.

Orientacyjne koszty całej inwestycji to:
- działka o powierzchni ok. 2 -3 hektarów ok. 700 tys. zł
- budowa Domu Seniora wraz z wyposażeniem ok. 2,8 mln zł

Wiesz, że wszystkim nie jesteś w stanie pomóc. Zawsze jednak możesz coś zrobić dla człowieka żyjącego koło Ciebie i potrzebującego prawdziwego wsparcia.

Sam przecież oczekujesz by Cię kochano, zauważano, akceptowano i pomagano gdy masz kłopoty.

FUNDACJĘ WSPIERAJĄ SWOJĄ WIEDZĄ:
p. Zbigniew Wejcman - Stołeczne Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych - BORIS ;
p.Karolina Zawacka - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego - Narodowy Instytut Wolności NIW
p. mec. Hanna Nowodworska - Grohman - prawnik
p. mec. Łukasz Chacia - prawnik
Krzysztof - wolontariusz

NIE PRZECHODŹ WIĘC OBOJĘTNIE! ZASTANÓW SIĘ CO MOŻESZ ZROBIĆ!
PODZIEL SIĘ Z POTRZEBUJĄCYMI TYM CO SAM BYŚ CHCIAŁ OTRZYMAĆ!

NR KONTA FUNDACJI:
SANTANDER Bank Polska S.A.

>>Pobierz i wypełnij formularz przelewu<<

Design by ©2020 3DLS.pl